Welkom! Wij zijn Grapedistrict.
Categorie indeling
Assortiment
Bestellen
1
2
3
4

wijninfo
extra info
recept

Los Molles Syrah Reserve


De syrah druif kan in warme streken uitgroeien tot een ware krachtpatser. In wat koelere streken krijg je exemplaren met wat meer elegantie. Wij zochten daarom in Limari, een koel wijngebied in noordelijk Chili, en vonden daar deze syrah. Een krachtpatser met een klein hartje.

€ 7,95

bestel

Los Molles Syrah Reserve


Pruimen, zwarte bessen
Pittige worstjes
Gegrild vlees

Syrah
2010
Chili
Limari Valley
0,75L

€ 7,95

bestel

Los Molles Syrah Reserve

Lamskoteletjes

Ingrediënten:
1/2 bosje gehakte koriander
50 gr. doorgerijpte, tamelijk droge geitenkaas
100 gr. paneermeel
zout, peper
2 eieren
50 gr. bloem
2 el. honing
olijfolie
12 lamskoteletjes
4 minigeitenkaasjes,
bijv. Crotte de Chevre van Wolverlei
Hoe maak je het: Schep de koriander met de geitenkaas door de paneermeel, doe in een diep bord, voeg zout en peper toe. Klop het ei los in een tweede bord en strooi wat bloem op een derde bord. Bestrijk de koteletjes met honing en haal ze eerst door de bloem, dan de ei en als laatst door het kaasmengsel. Verwarm de olijfolie in een braadpan en bak de koteletjes op middelhoog vuur in 2 à 3 minuten per kant. Bak intussen de gehalveerde minigeitenkaasjes in een andere pan goudbruin en serveer samen met de koteletjes. Variatie: Lekker met kruidige doperwten: kook 600 g verse doperwten in 15 min gaar in een bodempje water met 1 tl suiker, 1 klontje boter, 5 blaadjes salie en zout.

print recept (pdf) >>

Als je deze wijn lekker vindt, dan zijn deze ook zeker aan te raden:
keurmerk

Decanter World Wine Award 2009

''Powerful cassis and garrigue flavours, well-balanced wood and good fruit extraction. Heavy body.’’
keurmerk

Volkskrant 2 januari 2010

''Zeer fruitig, zeer sappig, zeer alles. Ik had eerlijk gezegd nog nooit zoiets geproefd; een wijn alsof je in een achtbaan zit. En ondanks dat alles is het geen blockbuster. Geen idee hoe ze het doen, maar ze doen het.''

Overige informatie

De Limari valei is het nieuw ontdekte wijngebied in Chili. Het is vrij noordelijk gelegen en de wijngaarden liggen ook hoog ten opzichte van het zeeniveau.

Hierdoor is het mogelijk om volle wijnen met een fris karakter te maken.
Dit vonden anderen over: Los Molles Syrah Reserve
Gemiddelde waardering:


Laat weten wat jij ervan vindt!

Janko Miedema schreef:

Erg lekker, past prima bij een stuk vlees of een stevige kaas.

Martijn schreef:

Experiment met pijp helaas gefaald, desondanks (nu met een stukje kaas) heerlijk

Martijn schreef:

Heerlijke volle wijn die ondanks zijn kracht toch lief voor je is. Ik ga hem zo proberen in combinatie met een pijp (kentucky bird voor de geïnteresseerde)

wouter popma schreef:

..onlangs voor de tweede keer gedronken, ik wil hierbij mijn vorige beoordeling aanpassen, in positieve zin,, namelijk een 9- vanaf nu! Ook namens mijn gasten die te eten waren bij ons.. Zoveel smaak! Zowel los gedronken als met stevige vlees gerechten echt gigantisch goed mensen.. voor liefhebbers van intense wijnen is dit een must. Volgende keer koop ik meteen een hele doos... Meer kwaliteit en smaakbeleving dan de prijs waard is zal ik maar zeggen,, verkooptechnisch geen slimme opmerking natu

Job van der Lans schreef:

lekker

wouter popma schreef:

volle geur, de ouderwetse kracht van de Syrah-druif met zijn zwart-fruit-aroma's, ook een volle nasmaak nog eens daarbij en vooral een lekker 'ongefilterde' beleving, rapportcijfer: 7,5

Laat weten wat jij ervan vindt!

Wat vind jij van: Los Molles Syrah Reserve?


Jouw mening:
 
Naam
:
 
E-mail
:   

Plaats je review!