Welkom! Wij zijn Grapedistrict.
Categorie indeling
Assortiment
Bestellen
1
2
3
4

wijninfo
extra info

Pedro Ximenez Sherry


Pedro Ximénez, het zou zo de naam van een beroemde Spaanse stierenvechter kunnen zijn. Het gaat ons echter om de zoete Sherrywijn die uit het bergdorpje Montilla komt, waar het overigens wemelt van de stierenvechters. En het zou ons niet verbazen als een van hen Pedro Ximénez heet.

€ 12,95

bestel

Pedro Ximenez Sherry


rozijnen, noten, stroperig
Chocolade toetjes
Oude brokkelkaas
Vanilleijs

Pedro Ximenez
2006
Spanje
Andalucia
0.375

€ 12,95

bestel
Als je deze wijn lekker vindt, dan zijn deze ook zeker aan te raden:
Dit vonden anderen over: Pedro Ximenez Sherry
Gemiddelde waardering:


Laat weten wat jij ervan vindt!

simone schreef:

Heerlijk bij chocoladegerecht, pittig dessert drankje, mooie verpakking! dat doet ook wat.

pleunie schreef:

Mooi flesje, maar wel erg stroperig. Als je van zoet houdt, moet je hem zeker proberen.

Erica Blaak schreef:

Probeer, gewoon om gek te doen, ook deze Ximenez eens om rundvlees in te stoven..... Klaar om verrast te worden?

Joost Niederer schreef:

Opnieuw enkele flesjes gekocht maar dan als geschenkt. Enne... InterScaldes (2** Michelin) schenkt deze PX bij de kaasgang.

Joost Niederer schreef:

Deze Sherry is gemaakt van de heerlijke zoete Pedro Ximinez druif en is daarmee echt een snoep-drankje. Combineert heerlijk met een zoet nagerecht zoals chocolademousse of panna cotta. De fles is qua uiterlijk ook leuk om aan iemand kadeau te geven!

Laat weten wat jij ervan vindt!

Wat vind jij van: Pedro Ximenez Sherry?


Jouw mening:
 
Naam
:
 
E-mail
:   

Plaats je review!