mijn grapedistrict

nieuw?

wijnmandje mandje (leeg)

flessen 0
proefdozen 0
gifts 0
bedrag € 0,00

Op werkdagen voor 15u besteld = volgende dag in huis

Gratis verzending
Vanaf 12 flessen in heel Nederland
Op werkdagen voor 15u besteld = volgende dag
in huis
Kies zelf je bezorgdag & zaterdaglevering!
Niet goed, geld terug Flessen kunnen geretourneerd worden

Hoofdkantoor

Joop Geesinkweg 126
1114AB Amsterdam
Tel 020 - 6651115

info@grapedistrict.nl

Ma 09.00 - 17.30u
Di 09.00 - 17.30u
Wo 09.00 - 17.30u
Do 09.00 - 17.30u
Vr 09.00 - 17.30u

Utrecht Reiger

Burgemeester Reigerstraat 70
3581 KW Utrecht
Tel 030 - 2599558

reiger@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 13.00 - 18.00u

Utrecht Twijnstraat

Twijnstraat 26
3511ZL Utrecht
Tel 030-7371000

twijnstraat@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 13.00 - 18.00u

Amsterdam de Pijp

van Woustraat 54
1073 LN Amsterdam
Tel 020-6644849

depijp@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Amsterdam Jordaan

Haarlemmerstraat 112
1013 EW Amsterdam
Tel 020-6388570

jordaan@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Amsterdam Oud West

Eerste Constantijn Huygensstraat 62
1054 BR Amsterdam
Tel 020 - 6124416

oudwest@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Amsterdam Oud Zuid

Amstelveenseweg 182
1075 XR Amsterdam
Tel 020 - 3791173

oudzuid@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Amsterdam Oost

Linnaeusstraat 106
1092 CR Amsterdam
Tel 020 - 4630957

oost@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Amsterdam de Eilanden

Veemkade 1286
1019 CZ Amsterdam
Tel 020 - 7371335

eilanden@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Den Haag

Frederik Hendriklaan 69
2582 BT Den Haag
Tel 070 - 3389856

denhaag@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Rotterdam

Streksingel 1A
3054 HA Rotterdam
Tel 010 - 4610322

rotterdam@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 19.00u
Vr 10.00 - 19.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 12.00 - 17.00u

Haarlem

Zijlweg 30
2013 DH Haarlem
Tel 023 - 5422517

haarlem@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u
Zo 13.00 - 18.00u

Heemstede

Binnenweg 200 A
2101 JS Heemstede
Tel 023 - 8009969

heemstede@grapedistrict.nl

Ma 13.00 - 19.00u
Di 11.00 - 19.00u
Wo 11.00 - 19.00u
Do 11.00 - 20.00u
Vr 11.00 - 20.00u
Za 10.00 - 19.00u

Oisterwijk

Burg. Verwielstraat 21
5061 JA Oisterwijk
Tel 013 - 5212151

oisterwijk@grapedistrict.nl

Ma gesloten
Di gesloten
Wo 10.00 - 18.00u
Do 10.00 - 18.00u
Vr 10.00 - 20.00u
Za 09.00 - 18.00u