• Blush

Gerhard Deim Zweigelt

Niederösterreich , Oostenrijk
Zweigelt
Het koele microklimaat van Schönberg am Kamp zorgt voor een unieke zweigelt. Gerhard vermeldt het zelfs op zijn fles (KK staat voor Kühles Klima). Deze lage temperaturen zorgen voor een lichte, frivole stijl!

€ 10,99

uitverkocht
Productnummer: BL252X
  • Gratis verzending vanaf €75,-
  • Op werkdagen voor 17u besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis retourneren in alle winkels
  • Niet tevreden, geld terug garantie
Over de wijnboer

“Midden in Kamptal, in het dorp Schönberg am Kamp, vind je ons Weingut Gerhard Deim. Het heeft al generaties lang dezelfde naam, aangezien mijn grootvader en mijn vader net als ik ook Gerhard heten. Het zal je niets verbazen dat de jongste telg van onze familie ook Gerhard heet en staat nu al te trappelen om het familiedomein over te nemen.”

Gerhard deim

Productinformatie
Wijnmaker Gerhard Deim
Wijnhuis Weingut Gerhard Deim
Druif zweigelt
Jaar 2022
Herkomst Niederösterreich, Oostenrijk
Alcoholpercentage 12,5%
   
Wijnbouw conventioneel
   
Smaakprofiel blush (zacht, licht rood)
Smaakt naar bramen, frambozen, kersen, kruiden
Lekker bij gegrilde groenten, gevogelte, varkenshaas
Niederösterreich, Oostenrijk
Al eeuwenlang wordt in het Oostenrijkse wijngebied Kamptal wijn geproduceerd. Niet verwonderlijk, want de vallei ligt ten westen en oosten van de rivier Kamp en kent ideale omstandigheden voor het verbouwen van druiven. De grüner veltliner is hier dan ook het meest aangeplant. Buiten Oostenrijk komt hij nauwelijks voor, alleen af en toe in Tsjechië en Hongarije. Deze druif geeft wijnen die droog, pittig en fris zijn met een kenmerkende lichte peperigheid. Zoals vaker met onbekende druivenrassen zijn het goede sommeliers die een wijn bekend maken bij een groter publiek. Bij de grüner veltliner is dat door zijn brede culinaire inzetbaarheid eigenlijk heel logisch.
Reviews van anderen
Hieronder vind je alle reviews over deze wijn. Als wij zeker weten dat een review gedaan is door een verfied buyer, dan laten wij deze als eerste zien en zwaarder meewegen in het gemiddelde cijfer.
4.88 4
Freek
Heerhugowaard | 30-08-2025
Verified buyer
Image 5

Heerlijke lichte zweigelt die je gelijk doet denken aan een heerlijke maaltijd met een goed glas wijn in Oostenrijk

Karin
Amsterdam | 17-11-2025

Lekker soepel

Michiel
REVIEW | 12-01-2026

Daniel
REVIEW | 07-11-2025

4.88/5 4 reviews
Vaak samen gekocht
Probeer ook deze wijnen eens