Aduna Rioja Crianza
In het meest noordelijke stukje Rioja maken de tweelingbroers Oskar en Fernando samen met hun kinderen wijnen vanuit een 16e eeuwse wijnkelder. Het resultaat? De ideale wijn voor nazomeravonden: vol super sappige kersen, bramen en laurier.
€ 9,59
€ 11,99
Productnummer:
LE1370X
Aduna Rioja Crianza
€ 9,59
€ 11,99- Gratis verzending vanaf €75,-
- Op werkdagen voor 17u besteld, dezelfde dag verzonden
- Gratis retourneren in alle winkels
- Niet tevreden, geld terug garantie
Over de wijnboer
"Hoe gaaf is het om samen als tweeling het familiebedrijf voort te zetten?! Het is extra bijzonder dat onze kinderen nu ook in de wijngaarden werken. Zo is onze wijnmakerij klaar voor de volgende vier generaties!"
Fernando aduna & oskar aduna
Productinformatie
| Wijnmaker | Fernando Aduna & Oskar Aduna |
|---|---|
| Wijnhuis | Bodegas Heredad de Aduna |
| Druif | tempranillo |
| Jaar | 2019 |
| Herkomst | Rioja, Spanje |
| Oogst per HA | 43 hl/ha |
| Wijnstokken | 56 jaar oud |
| Ondergrond | kalkhoudende leisteen |
| Alcoholpercentage | 14% |
| Wijnbouw | duurzaam |
| Smaakprofiel | smooth (soepel, rond rood) |
| Smaakt naar | bramen, chocolade, kersen, laurier, peper, vanille |
| Lekker bij | barbecue, gepofte paprika, harde kazen |
Rioja, Spanje
Rioja Alavesa is het noordelijkste deel van de beroemde wijnregio. Het is tevens de kleinste van de drie subregio's binnen deze beroemde wijnstreek. Dankzij de relatief hoge ligging aan de voet van de Sierra de Cantabria profiteren de wijngaarden van een uniek microklimaat: warme dagen, koele nachten en een perfecte balans tussen zon en wind. De kalkrijke bodem geeft de wijnen structuur en frisheid, waardoor de wijnen uit deze regio tot de meest elegante Rioja wijnen behoren.
Reviews van anderen
Hieronder vind je alle reviews over deze wijn. Als wij zeker weten dat een review gedaan is door een verfied buyer, dan laten wij deze als eerste zien en zwaarder meewegen in het gemiddelde cijfer.
Aanmelden
0
Vaak samen gekocht
Probeer ook deze wijnen eens
