• Deep

Faucon Cabernet Sauvignon

In het zuiden van Frankrijk, in de Coteaux de Thongue, maakt wijnboer Alexander een Cabernet Sauvignon vol cassis, bramen, laurier en een lekker pittige peperige kick. De wijn voor bij een mooie kaasplank of een klassieke steak

€ 9,99

op voorraad
Productnummer: LE1460X

Faucon Cabernet Sauvignon

€ 9,99

  • Gratis verzending vanaf €75,-
  • Op werkdagen voor 17u besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis retourneren in alle winkels
  • Niet tevreden, geld terug garantie
Over de wijnboer

“Ik begon mijn wijncarrière als ‘élevuer en vins’. Dat is de persoon die zich in de wijnkelder bezighoudt met het proces vanaf de fermentatie tot het bottelen van de wijn. Ik was eigenlijk de begeleider van de wijnen van hun jeugd tot het volwassen worden. Ik besloot voor mijzelf te beginnen en mijn expertise in te zetten voor mijn wijnen. Cave Alignan werd al snel een feit en sindsdien richt ik mij helemaal op het succes én de opvoeding van mijn eigen wijnen.”

Alexander krossa

Productinformatie
Wijnmaker Alexander Krossa
Wijnhuis Cave Alignan
Druif cabernet sauvignon
Jaar 2024
Herkomst Côtes de Thongue, Frankrijk
Alcoholpercentage 13,5%
   
Smaakprofiel deep (stevig, diep rood)
Smaakt naar bramen, cassis, laurier, peper
Lekker bij harde kazen, steak bordelaise, stoofvlees
Côtes de thongue, Frankrijk
De Languedoc is het enorme wijngebied dat in het noorden bij Nîmes begint en bij Perpignan in het zuiden eindigt. In het hart van de regio, iets ten noorden van de middeleeuwse stad Pézenas, vind je het wijngebied Côtes de Thongue, vernoemd naar de rivier die door de wijngaarden meandert. Langs de kuststrook heerst een mediterraan klimaat en staan druiven die goed tegen de warmte bestand zijn, zoals Grenache en Syrah. Naarmate het landschap in het binnenland bergachtiger wordt, dalen ook de temperaturen. Hierdoor kom je er ook witte druivenrassen zoals de Sauvignon Blanc tegen, die op de koelere hellingen staat aangeplant.
Reviews van anderen
Hieronder vind je alle reviews over deze wijn. Als wij zeker weten dat een review gedaan is door een verfied buyer, dan laten wij deze als eerste zien en zwaarder meewegen in het gemiddelde cijfer.
0
Vaak samen gekocht
Probeer ook deze wijnen eens